Yasal Uyarı – Sorumluluk Reddi

Bu sistem üzerinde sunulan ücretsiz bilgiler sadece sizin bilgilendirilmeniz içindir. Sunulan bilgilerin doğruluğu,tamlığı veya güncelliği konusunda herhangi bir teminat vermeyiz. Bu sistemin içerikleri ve bilgileri, ne medeni kanun anlamında garantiler veya güvence özelliklerine karşılık gelir ne de bu şekilde yorumlanabilir. Bilgi, tavsiye veya danışmanlık iddiaları bu sunumdan türetilemez. Tarafımızca kasıt veya ağır ihmal bulunmadığı veya diğer mecburi yasal düzenlemeler bulunmadığı sürece, hasarlar konusunda sorumluluk temel olarak mevcut değildir.

Bu web sitesinin içerikleri konusundaki sorumluluğumuz yasal düzenlemelere göredir. Web sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda güvence verilmez. Üçüncü şahısların web sitelerine yapılan atıflar veya linkler, bu atıf veya link ardında olan bilgileri sahiplenmemiz anlamına gelmez. İçerikler, orada sunulan veri ve bilgiler konusunda bize sorumluluk yüklemez. Link arkasında bulunan içerikler konusunda bir etkimiz yoktur. Bu nedenle, yasalara aykırı, hatalı veya eksik bilgi ya da link arkasında bulunan içeriğin kullanılması sonucunda oluşan hasarlar konusunda sorumlu tutulamayız.

Web sitesini her an değiştirme, ekleme yapma veya silme hakkını saklı tutarız. Bunun dışında, bu yasal bilgileri zaman zaman değiştirme ve bunları hem teknik ve hem de yasal gelişmelere uygun hale getirme hakkını saklı tutarız.

Sayfalarda sözü geçen marka tanımları sistemimizde her defasında bu manada işaretlenmemiştir. Ancak bunların yine de ticari marka kurallarına tabi olduklarını bildirmek isteriz.

Tarafımızca oluşturulan metinler, programlar, grafikler ve ses ve video dosyaları bizim kullanım ve değerlendirme hakkımıza tabidir ve sadece bizim iznimizle çoğaltılabilir veya yayınlanabilir.

Eğer bu katalogda bulunan bilgiler nedeni ile yasal anlaşmazlıklar oluşursa, bunlar sadece Alman yasalarına tabidir.

Eğer bu sorumluluk reddinin tekil maddeleri geçerli yasalara uygun değilse veya artık uymuyorsa, bundan diğer maddeler etkilenmez.

Share