MEP

Stajyer programları

Management Evolution Programımızda (MEP) stajyer olarak üç uluslararası proje çerçevesinde (toplam 18 ay, bu sürede yakl. 6 ay yurt dışında) uluslararası kuruluşumuzun farklı alanları hakkında bilgi edineceksiniz.

İki farklı şirket alanının taleplerini öğreneceksiniz: Ticari araç endüstrisinde yüksek adetlerle seri işlerin gerçekleştirildiği “Systeme für Nutzfahrzeuge” (SfN) (Ticari araçlar için sistemler) alanı ve demiryolu donanımında uzun vadeli bir proje işi olan “Systeme für Schienenfahrzeuge” (SfS) (Raylı taşıtlar için sistemler) alanı.

Kısa süre sonra size uluslararası proje gruplarında sorumluluk üstlenme imkanı sunulur ve bu esnada doğrudan bir deneyimli çalışan ve bir uzman tarafından teknik alandaki becerilerinizin ve sosyal becerilerinizin gelişimi ile ilgili olarak destek alırsınız. Orta vadede yönetim sorumluluğu üstlenecek, yüksek potansiyele sahip çalışanlar arıyoruz. Bu nedenle beraberinizde yüksek motivasyon, ortalamanın üstünde teknik beceri ve sosyal becerilere sahip güçlü bir kişilik getirin. Sizden yeni konulara çabuk alışmanızı ve örnek teşkil edecek şekilde sorumluluk üstlenmenizi bekliyoruz.

Sonuçta işinizin kalitesi önemlidir.

Stajyer programlarımız ile ilgili olası sorularınızın cevaplarını genel bakış olarak bir araya getirdik.

Iletişim

Lütfen iş başvuruları için iletişim formulari kullanınız

Share