Personel gelişimi

Knorr-Bremse'de personel gelişiminin birinci hedefi, çalışanlarımızın ihtiyaç ve hedef grup odaklı kalifikasyonudur. Bunun için işletmede güçlü yanların ve iyileştirme potansiyeli olan yanların yapılandırılmış bir şekilde arttırılması ve bunlara eşlik eden değiştirme süreçlerinin etkili bir şekilde tasarlanması gerekir.

Diğer hedefler arasında yönetim potansiyellerinin belirlenmesi, sürekli haleflik planlaması ve yöneticilerin geliştirilmesi bulunur.

İlerlemek!

Eğitim programımızın başlığı budur.

Eğitim, kişisel gelişim ve mesleki imkanlar için en önemli anahtardır. Eğitim programımızla çalışanlarımıza bilgi ve becerilerine iyileştirmeleri ve gelecek zorluklara karşı donanmaları için destek oluyoruz. Hedef odaklı ileri eğitim ile İş Mükemmelliği ilkesini uyguluyoruz ve böylece “Best in Class” (Sınıfının en iyisi) unvanını hakkıyla taşımak istiyoruz.

Sunduğumuz eğitim, geniş kapsamlı seminerler ve uygulamalı alıştırmalar kapsar; buna şu alanlar da dahildir: Sosyal ve kültürler arası yeterlilik, diller, proje yönetimi, (fren) tekniği, kalite, hukuk, BT ve CAD eğitimleri.

Yöneticilerin geliştirilmesi

Bu eğitim, kuruluşun tamamı için potansiyel analiz yöntemleri (Gelişim Merkezleri, Yönetim Denetimleri), yönetici geliştirme programları (Yönetici Geliştirme Grupları) ve dünya çapında haleflik planlamasını kapsar.

Diğer araçlar arasında düzenli olarak uygulanan yönetim incelemeleri ve çalışanların yönetici değerlendirmeleri bulunur. Tüm bu yöntem ve araçların entegrasyonu ile hedef, dahili yöneticileri ve böylece sürekli dahili yeni atamaları sağlamaktır.

Iletişim

Lütfen iş başvuruları için iletişim formulari kullanınız

Share