Uluslararası çalışma

Knorr-Bremse'nin dünyası ufku genişletir

Knorr-Bremse kuruluşunun çalışanları dünyanın dört bir yanında etkindir. Knorr-Bremse, 25 ülkede 60'ın üstünde şubeyle dünyanın her yerinde hizmet sunar.

Knorr-Bremse'de kariyerinize ayrı bir ilginç bölüm ekleme ve ufkunuzu genişletme imkanına sahipsiniz.

Başarılı yurtdışı atamalarının başarı faktörleri

Yurt dışına atanan 150'nin üstünde çalışan, daha bugünden şirket olarak her geçen gün daha çok yakınlaşmamıza katkıda bulunmaktadır. Çalışanlarımız çalışacakları yeni ülkeye seyahate çıkmadan çok önce oradaki meslektaşlarımız araştırmalar yapmış bulunuyor. Çalışanlarımızı kabul eden kuruluştaki personel sorumluları, çalışanlarımızın hem işte hem de özel zamanlarında kendilerini ilk günden itibaren iyi hissetmeleri için katkıda bulunmaları gerektiğini doğal karşılıyorlar.

Uzmanlık alanından bir uzman, çalışanlarımıza eşlik ederek daha ilk günden bilgilerini kullanmalarına dikkat eder ve bir sorunları olduğunda onları her zaman dinler.

Yurt dışındaki görevinizden yeri döndüğünüzde, tüm zaman boyunca kendi ülkenizdeki organizasyonun da bağlı olduğu ağın bir parçası kalmış olacaksınız. Bu ağ şimdi sizi daha da ileriye taşır. İlerlemeniz, geçen sürede kazandığınız kişisel gelişiminize bağlıdır. Henüz yurt dışına atanırken uzmanlık alanından mesleki gelişiminizin planlamasında size aktif bir şekilde destek olan bir uzman belirlenir.

Ancak sonuçta önemli olan, her çalışanın uzmanlık alanındaki ve sosyal alandaki bireysel güçlü yanlarıdır. Önemli olan kişisel angajmandır. Ancak bunu zaten yurt dışına atanma konusunda gösterdiğiniz ilgiyle kanıtlamış oldunuz!

Burada Knorr-Bremse AG'nin ve bağlı kuruluşlarının global ağı ile ilgili bir genel bakış bulabilirsiniz:

Iletişim

Lütfen iş başvuruları için iletişim formulari kullanınız

Share