TruckServices - Keep it running.

HER TAŞIT KENDİ ÖYKÜSÜNÜ ANLATIR. SİZİ BİR SONRAKİ BÖLÜME HAZIRLIYORUZ!

Ticari taşıtlar için fren ve kontrol sistemlerinin dünya çapında önde gelen üreticisi Knorr-Bremse'nin satış sonrası ürün ve hizmetler markası olarak, taşıt sahiplerine, tamirhanelere ve satıcılara her tür ve yaştan ticari taşıtlar için üstün kalite ürünler ve servis çözümleri sağlıyoruz; Orijinal Ekipman İmalatçısı teknik bilgi birikimi ve ticari taşıt satış sonrası ürün ve hizmetler alanında 110 yılı aşkın deneyimle.

Bu yolla taşıtlara komple ömürleri boyunca eşlik ediyoruz. Her şey, yükünüzün zamanında hedefe ve sürücülerinizin de her zaman salimen eve ulaşması için.UNSER LIFETIME EFFICIENCY PRENSİBİMİZ

UNSER LIFETIME EFFICIENCY PRENSİBİMİZ. TAŞIT ÖMRÜ BOYUNCA GEÇERLİ OLAN SÖZ

Ticari taşıtların yola ait olduklarına inanıyoruz. Çünkü tam da bunun için üretiliyorlar; en zorlu koşullarda üstün kilometre performansı için; yani hareket dolu bir ömür için.

Bunda taşıtın kaç kilometre yol katettiği rol oynamamaktadır; talep edilen maksimum kilometre performansı, düşük duruş süresi ve en güvenli koşullardır. Çünkü ancak böylelikle ticaret ekonomik ve şirket de rekâbet gücüne sahip olarak kalır.

Sürücülerin ve ticari taşıt işletmecilerinin araç filosu kaç yaşında olursa olsun bu öykünün devam edeceğine inanabilmeleri için, tüm taşıt ömrü boyunca onlara gereken herşeyi sağlıyoruz:

Yeni taşıtlar için yeni servis ürünleri, eski taşıtların tamiri için orijinal hazırlanan EconX ürünleri ve her durumdaki taşıtlar için Service Parts.

Böylelikle her taşıt uzun süre yollarda olabiliyor; her zaman kararlılıkla ekonomik, teknik açıdan en güncel ve tamamen güvenliğe dayalı biçimde.

Biz buna Lifetime Efficiency diyoruz.

Ticari araçlar için sistemler

Sorularınız ve istekleriniz için memnuniyetle hizmetinize hazırız.

İrtibatlar

Daha fazla bilgi

Yüklemeler & Hizmetler

Share

UNSER LIFETIME EFFICIENCY PRENSİBİMİZ